Hakkımızda

CBS YAPI BİNALARINIZA HAYAT VERİYOR

Günümüzde Sağlıklı ve tasarrufun önemi tüm halkımızca benimsenmiştir. Sağlıklı yaşam ve tasarruf sadece uygun şartlara sahip olan mekanlarda mümkündür.  CBS yapı, olarak yıllardan bu yana uzmanlık alanımız olan iç ve dış cephe tamir, boya, su yalıtımı,  montalama, çatı aktarım onarım ve ısı yalıtım işlerinde deneyimli teknik elemanlardan kurullu  firmamız binalarınıza hayat veriyor.

DIŞ CEPHE ISI İZOLASYONU  ( Mantolama)

İÇ VE DIŞ CEPHE TAMİR

BOYA KAPLAMA

ÇATI AKTARMA

DIŞ DEKORASYON

İÇ DEKORASYON

“Isı yalıtımı yaptırmak sanıldığı kadar pahalı bir uygulama da değil. Binalarda gerek doğalgaz gerekse elektrik faturalarında yüzde 50 tasarruf sağlayan ısı yalıtımı, bir binanın toplam inşaat maliyetinin yüzde 3 ila 5’i kadar. Bununla birlikte sağladığı tasarrufla birkaç yılda kendi kendini amorti edip ömür boyu tasarruf sağlıyor.

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda diğer paket sistem üreticilerinin de ürünlerini kullanmaktadır. Firmamız yılda birçok mevcut binanın bedelsiz keşif çalışmasını yaparak teklifler vermektedir.

CBS YAPI ,OLARAK MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ VE ÜRÜN KALİTE VE GÜVENCESİ ÖNCELİĞİMİZDİR

“Isı yalıtımı yaptırmak sanıldığı kadar pahalı bir uygulama da değil. Binalarda gerek doğalgaz gerekse elektrik faturalarında yüzde 50 tasarruf sağlayan ısı yalıtımı, bir binanın toplam inşaat maliyetinin yüzde 3 ila 5’i kadar. Bununla birlikte sağladığı tasarrufla birkaç yılda kendi kendini amorti edip ömür boyu tasarruf sağlıyor. Kalite standartlarına uygun CE belgeli XPS ürünlerle yapılan ısı yalıtımı bina ömrü boyunca performansını devam ettirerek tasarruf sağlıyor. Bu nedenle kaliteli ürünlerle yapılan ısı yalıtımı, bireylerin ekonomisi için yatırım niteliği taşıyor. Vatandaşın gerçek bir enerji tasarrufu için ısı yalıtımı yaptırırken kaliteli ürünleri araması son derece önemli.
Unutmayalım ki tükettiğimiz fazla enerji, çocuklarımızın, torunlarımızın geleceğinden çaldığımız enerjidir.