Dış Dekorasyon

İç ve Dış Cephe Kaplama ve Çatı Aktarma

Şirketimiz iç ve dış cephe tamir, boya, su yalıtımı, montalama, çatı aktarım ve onarım ve ısı yalıtım işlerinde deneyimli teknik elemanlardan kurulu dıŞ cephe yalıtım uygulama firmasıdır. Hedefimiz kalite malzeme kaliteli iŞçilik ve güleryüzlü hizmet ile müŞteri memnuniyetini sağlamaktadır. Irtibat kurmanız durumunda teknik elemanlarımız tarafından binanız gerekli keŞifler yapıp en uygun çözüm önerisi içeren tekliflerimizi sizlere sunalım.

DIŞ CEPHE TAMİR, YALITIMI BOYA KAPLAMA İŞLEMLERİ

Cephelerde boru iskelesi kullanılarak eski boya ve kabarıkların kazınarak temizlenmesi  Cephede dulunan kırık ve çatlakların sıva ve özel dolgu malzemesi ile onarılacaktır. Su ve neme karŞı etkili olan anti izolasyon astarı kullanılacaktır. İşlemler tamanlandıktan sonra tercih edilecek mamül uygulanıp iskele sökülecektir. Yapılacak iŞle ilgili her türlü gider nakliye, malzeme, iskele, ve işci giderleri firmamız tarafından karŞılanacaktır. İş bitiminde çevre temizliği ekibimiz tarafından yapılacaktır.

DIŞ CEPHE MONTALAMA İŞLERİ

Dış cephelerde ısı farklılıklarından kaynaklanan rutubet, küf, çatlama ve dökülmeleri önleyen bir yalıtım sistemidir. Sağlıklı ve rahat yaşam sadece uygun ısı nem Şartlarına sahip olan mekanlarda mümkündür.

FAYDALARI

Bina dış kabuğunu sıcaklık farklılıklarından ve yıpranmalardan korur. Isı köpüklerini tamamerkortadan kaldırır. Duvarlarda yoğunlaŞmanın oluŞmasını engeller ve rutubetsiz ortam yaratır. Bina ömür boyunca yalıtım değerini yitirmez ve eski binalarda yeni bir dıŞ görünün Sağlar. Ortalama 5 yıl içerisinde ısıtma ve soğutma giderlerinden sağlayacağı tasarruf ile yapılan masrafları amorti etmektedir.

SİLİKONLU DIŞ CEPHA BOYASI

Akrilik kaplaylcılarınsiliŞkon ilavesi ile güçlendirilmesi sonucu elde edilen son derece bir cephe boyasıdır. Içerdiği akrilik sıvıvla çok kuvvetli yapıma gerçekleştirir. Suya dirençlidir.